• NOSKA Towny Owl Olive Green worek
  • NOSKA Towny Owl Olive Green worek
NOSKA Towny Owl Olive Green worek
NOSKA Towny Owl Olive Green worek

NOSKA
NOSKA Towny Owl Olive Green worek

150,00 zł

Ulubione

Worek NOSKA Towny Owl Olive Green zaprojektowany przez polskich projektantów. Materiał: podwójna bawełna 100%. Logo tłoczone w skórze garbowanej roślinnie. Wykonany w Polsce.

Worek NOSKA Towny Olive Green to worek-plecak w sam raz na każdy czas i okazję: na imprezę, w góry czy na wybrzeże. Uszyty z podwójnej, grubej bawełny 100% (odpornej na zachlapania). Ramiona sakwy zostały zrobione z plecionych bawełnianych lin w naturalnym kolorze, ściągane skórzanym elementem. Wygodny i trwały. Posiada dwie wewnętrzne kieszonki.

Fu-Ku Tip: Worki NOSKA uszyte są z polskich materiałów przez lokalnych rzemieślników.

------------------------------------
Szczegóły:

Wymiary: 45 x 27 x 16 cm
Kolor: oliwkowy zielony
Materiał: podwójna 100% bawełna
Sposób prania: prać ręcznie
-------------------------------------

Projektant

NOSKA


Plecaki, torebki i nerki Noska wykonane są z polskich materiałów przez lokalnych rzemieślników. Kolekcja skórzana tworzona jest z polskiej skóry bydlęcej, wyprawionej garbnikami pochodzenia roślinnego.  

Skąd pomysł na markę?

Jak to zwykle bywa - z potrzeby. Aby ręce były wolne, a ruchy niczym nie skrępowane. Dodatkowo ważne było posiadanie blisko wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy na co dzień. 

Twórcy marki Noska* - Julia i Bartek - wierzą, że rzeczy, które nosimy na co dzień, mogą być funkcjonalne i ładne. 

*Noska była małym plecakiem, workiem, zawiniątkiem. Taką nazwę nadali jej przemytnicy, którzy w latach dwudziestych, pod osłoną nocy, pokonując wschodnie pogranicze (polsko-sowieckie) nieśli w nich na swych plecach cenne towary.


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »