• Plecak Small Leather Backpack NOSKA
  • Plecak Small Leather Backpack NOSKA
  • Plecak Small Leather Backpack NOSKA
Plecak Small Leather Backpack NOSKA
Plecak Small Leather Backpack NOSKA

NOSKA
NOSKA Small Leather Backpack (Black) plecak

520,00 zł

Ulubione

Plecak NOSKA Small Leather Backpack, skórzany, czarny. Jednokomorowy. Wykonany ręcznie w Poznaniu z polskiej skóry bydlęcej. Regulowane szelki. Na przodzie tłoczenie z logo NOSKA.

Plecak NOSKA Small Leather Backpack to jednokomorowy, niewielki plecak z naturalnej skóry. Został zaprojektowany i wykonany ręcznie z wyjątkową dokładnością w Poznaniu z polskiej skóry bydlęcej, wyprawionej garbnikami pochodzenia roślinnego. Plecak posiada regulowane szelki. Węwnątrz mieszczą się np.: iPad Mini, notatnik A5. Na przodzie znajduje się tłoczenie z logo NOSKA.

Fu-Ku Tip: Plecak NOSKA sprawdziliśmy w stylizacjach casualowych i tych eleganckich. Sprawdził się w każdej z nich!

------------------------------------
Szczegóły:

Wymiary: 18 x 27 x 6,5 cm
Kolor: czarny
Materiał: naturalna bydlęca skóra
-------------------------------------

*Skóra naturalna w miarę upływu czasu będzie nieznacznie zmieniać swój koloryt. Każdy egzemplarz będzie nabierać odrębnego i niepowtarzalnego charakteru.

Projektant

NOSKA


Plecaki, torebki i nerki Noska wykonane są z polskich materiałów przez lokalnych rzemieślników. Kolekcja skórzana tworzona jest z polskiej skóry bydlęcej, wyprawionej garbnikami pochodzenia roślinnego.  

Skąd pomysł na markę?

Jak to zwykle bywa - z potrzeby. Aby ręce były wolne, a ruchy niczym nie skrępowane. Dodatkowo ważne było posiadanie blisko wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy na co dzień. 

Twórcy marki Noska* - Julia i Bartek - wierzą, że rzeczy, które nosimy na co dzień, mogą być funkcjonalne i ładne. 

*Noska była małym plecakiem, workiem, zawiniątkiem. Taką nazwę nadali jej przemytnicy, którzy w latach dwudziestych, pod osłoną nocy, pokonując wschodnie pogranicze (polsko-sowieckie) nieśli w nich na swych plecach cenne towary.


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »