• Worek Herne's Oak NOSKA
  • NOSKA Herne's Oak worek
NOSKA Herne's Oak worek
NOSKA Herne's Oak worek

NOSKA
NOSKA Herne's Oak worek

115,00 zł80,00 złSALE

-35,00 zł

Ulubione

Worek NOSKA Herne's Oak z autorską grafiką nadrukowaną cyfrowo. Logo tłoczone w skórze garbowanej roślinnie. 100% bawełna. Zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Worek NOSKA Herne's Oak został uszyty z polskich materiałów i wykonany przez lokalnych rzemieślników. Materiał to 100% bawełna z autorską grafiką nadrukowaną cyfrowo. Użyte tkaniny i autorski nadruk wykończone zostały zgodnie ze standardami OEKO-TEX® Standard 100 – Klasa I (najwyższa, dopuszczająca użytkowanie produktów przez dzieci).

Ramiona worka to plecione liny bawełniane w naturalnym kolorze. Logo tłoczone jest w skórze garbowanej roślinnie. (Skóra z czasem będzie zmieniać swój koloryt). Worek posiada wewnętrzną kieszonkę.

Fu-Ku Tip: Worek NOSKA polecamy na bardzo funkcjonalny, designerski prezent (niejednokrotnie sprawdzony!).

------------------------------------
Szczegóły:

Wymiary: 45 x 34 cm
Kolor: zielony (autorska grafika)
Materiał: 100% bawełna
Sposób prania: prać ręcznie
-------------------------------------

Projektant

NOSKA


Plecaki, torebki i nerki Noska wykonane są z polskich materiałów przez lokalnych rzemieślników. Kolekcja skórzana tworzona jest z polskiej skóry bydlęcej, wyprawionej garbnikami pochodzenia roślinnego.  

Skąd pomysł na markę?

Jak to zwykle bywa - z potrzeby. Aby ręce były wolne, a ruchy niczym nie skrępowane. Dodatkowo ważne było posiadanie blisko wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy na co dzień. 

Twórcy marki Noska* - Julia i Bartek - wierzą, że rzeczy, które nosimy na co dzień, mogą być funkcjonalne i ładne. 

*Noska była małym plecakiem, workiem, zawiniątkiem. Taką nazwę nadali jej przemytnicy, którzy w latach dwudziestych, pod osłoną nocy, pokonując wschodnie pogranicze (polsko-sowieckie) nieśli w nich na swych plecach cenne towary.


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »