• Worek Towny Owl Navy Blue NOSKA
  • Worek Towny Owl Navy Blue NOSKA
  • Worek Towny Owl Navy Blue NOSKA
Worek Towny Owl Navy Blue NOSKA
Worek Towny Owl Navy Blue NOSKA

NOSKA
NOSKA Towny Owl Navy Blue worek

125,00 zł

Ulubione

Worek NOSKA Towny Owl Navy Blue zaprojektowany przez polskich projektantów. Materiał: podwójna bawełna 100%. Logo tłoczone w skórze garbowanej roślinnie. Wykonany w Polsce.

Worek NOSKA Towny Owl Navy Blue to worek-plecak w sam raz na każdy czas i okazję: do miejskij dżungli, w góry czy na wybrzeże. Uszyty z podwójnej, sztywnej bawełny 100%. Ramiona sakwy zostały zrobione z plecionych bawełnianych lin w kolorze naturalnym, ściągane skórzanym elementem. Wygodny i trwały. Posiada dwie wewnętrzne kieszonki.

Fu-Ku Tip: Worki NOSKA uszyte są z polskich materiałów przez lokalnych rzemieślników. 

------------------------------------
Szczegóły:

Wymiary: 45 x 27 x 16 cm
Kolor: niebieski
Materiał: podwójna 100% bawełna
Sposób prania: prać ręcznie
-------------------------------------

Projektant

NOSKA


Plecaki, torebki i nerki Noska wykonane są z polskich materiałów przez lokalnych rzemieślników. Kolekcja skórzana tworzona jest z polskiej skóry bydlęcej, wyprawionej garbnikami pochodzenia roślinnego.  

Skąd pomysł na markę?

Jak to zwykle bywa - z potrzeby. Aby ręce były wolne, a ruchy niczym nie skrępowane. Dodatkowo ważne było posiadanie blisko wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy na co dzień. 

Twórcy marki Noska* - Julia i Bartek - wierzą, że rzeczy, które nosimy na co dzień, mogą być funkcjonalne i ładne. 

*Noska była małym plecakiem, workiem, zawiniątkiem. Taką nazwę nadali jej przemytnicy, którzy w latach dwudziestych, pod osłoną nocy, pokonując wschodnie pogranicze (polsko-sowieckie) nieśli w nich na swych plecach cenne towary.


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »