• Torebka Leather Belt Bag Natural NOSKA
  • Torebka Leather Belt Bag Natural NOSKA
  • Torebka Leather Belt Bag Natural NOSKA
Torebka Leather Belt Bag Natural NOSKA
Torebka Leather Belt Bag Natural NOSKA

NOSKA
NOSKA Leather Belt Bag Natural torebka

320,00 zł280,00 złSALE

-40,00 zł

Ulubione

Jednokomorowa torebka na biodra z paskiem NOSKA Leather Belt Bag Natural. Wykonana z naturalnej skóry. Autorski projekt. Wykonana w Polsce.

Leather Belt Bag Natural to jednokomorowa torebka na biodra z paskiem. Wykonano ją z polskiej (naturalnej) skóry bydlęcej, wyprawionej garbnikami roślinnego pochodzenia. Torebka NOSKA zaprojektowana i ręcznie wykonana została w Poznaniu.

Do kompletu dołączony jest skórzany pasek o szerokości 2 cm i regulowanej długości od ok. 70 cm do ok. 108 cm. Na przodzie znajduje się tłoczenie z logo NOSKA.

Fu-Ku Tip: Powiemy szczerze – zakochaliśmy się w tej torebce i jej wyjściu naprzeciw tradycyjnie przepasanym nerkom. Torebka NOSKA Leather Belt Bag to świetny, kobiecy dodatek do miejskich stylizacji.

------------------------------------
Szczegóły:

Wymiary: 16 x 11,5 x 5 cm
Kolor: naturalny
Materiał: naturalna bydlęca skóra
-------------------------------------

*Skóra naturalna w miarę upływu czasu będzie nieznacznie zmieniać swój koloryt. Każdy egzemplarz będzie nabierać odrębnego i niepowtarzalnego charakteru.

Projektant

NOSKA


Plecaki, torebki i nerki Noska wykonane są z polskich materiałów przez lokalnych rzemieślników. Kolekcja skórzana tworzona jest z polskiej skóry bydlęcej, wyprawionej garbnikami pochodzenia roślinnego.  

Skąd pomysł na markę?

Jak to zwykle bywa - z potrzeby. Aby ręce były wolne, a ruchy niczym nie skrępowane. Dodatkowo ważne było posiadanie blisko wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy na co dzień. 

Twórcy marki Noska* - Julia i Bartek - wierzą, że rzeczy, które nosimy na co dzień, mogą być funkcjonalne i ładne. 

*Noska była małym plecakiem, workiem, zawiniątkiem. Taką nazwę nadali jej przemytnicy, którzy w latach dwudziestych, pod osłoną nocy, pokonując wschodnie pogranicze (polsko-sowieckie) nieśli w nich na swych plecach cenne towary.


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »