• Single 40 den rajstopy
  • Single 40 den rajstopy
  • Single 40 den rajstopy
  • Single 40 den rajstopy
Single 40 den rajstopy
Single 40 den rajstopy

Fiore
Single 40 den rajstopy

20,00 zł

Ulubione

Rajstopy Fiore Single 40 den w kolorze czarnym z czerwonymi paskami. 

Rozmiary: 2, 5.

Rajstopy Fiore Single 40 den w kolorze czarnym z czerwonymi paskami. Głównym elementem dekoracyjnym rajstop Fiore jest szewek z tyłu nogi, który pojawia się w pończosznictwie już od bardzo dawna. 

Tym razem marka w swoim produkcie Single interpretuje ten klasyczny motyw w zupełnie nowym wydaniu. Kontrastowa gra kolorów sprawia, że rajstopy są bardzo seksowne. A poza tym kolor czerwony to najgorętszy trend sezonu!

Fu-Ku Tip: Rajstopy Single Fiore sprawią, że Twoje nogi sięgną nieba! Wszystko za sprawą czerwonych pasków z tyłu, które optycznie wydłużają sylwetkę.

------------------------------------

Szczegóły

Rozmiary: 2, 5
Kolor: czarny
Materiał: 85% Poliamid, 12% Elastan, 3% Polipropylen
Sposób prania: pranie ręczne

------------------------------------

Wymiary na zdjęciu.

Projektant

Fiore


Fiore to marka bielizny dla kobiet ceniących nie tylko fancuski styl, ale i podejście do życia. Przecież to, co nosimy, jest odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy. W ofercie Fiore znajdziemy rajstopy, skarpetki, pończochy, zakolanówki i kabaretki.

Fiore reprezentuje kobiecy punkt widzenia mody. Łączy w sobie paryski szyk i włoski seksapil. Z powodzeniem tworzy rajstopy, skarpetki, pończochy, zakolanówki i kabaretki, spełniając podstawowe potrzeby codzienności każdej z nas już od 1998 roku.


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »