Projektanci Zobacz wszystkich projektantów

Marki Jest 90 marek

na stronę
 • Agi Jensen Design

  Agi Jensen Design to marka dla osób ceniącym oryginalność, multizastosowanie,wygodę i wysmakowaną nonszalancję. 
  Agi projektuje zgodnie z własnymi upodobaniami - jest wierną klientką swojej marki i tworzy z nią spójną całość. O balans i spokój ducha pomaga jej zadbać joga i ukochana rodzina. Marka wywodząca się z Warszawy.
 • ALBA1913

  Naturalne kosmetyki z olejkami eterycznymi ALBA 1913 są tworzone w rodzinnej ponad stuletniej firmie czerpiącej z tradycji zielarskiej.

  Galeniczny charakter specyfików wynika z inspiracji tradycyjnymi recepturami, z aptekarskiej precyzji w doborze składników, a także z troski o farmaceutyczną jakość produkcji. Marka wywodzi się z Suchego Lasu.

 • Animal Kingdom

  Nowoczesna personalizowana biżuteria z motywami zwierzęcymi wykonana ręcznie.  Dodatki użyte w kolekcji to specjalnie wyselekcjonowany zbiór kamieni szlachetnych, szklanych korali oraz metalowych bezniklowych dodatków, zmieniających się wraz z nowym sezonem. Marka wywodząca się z Łodzi.

  Rok założenia: 2011

 • Anna Halarewicz

  Anna Halarewicz znana polska ilustratorka mody.

 • AWESOME.

  Awesome. Clothes handmade in Poland.
  Marka tworząca unikatowe projekty wyróżniające się dbałością o detal i niepowtarzalnością kroju. Ubrania głównie z tkanin i dzianin naturalnych, szyte ręcznie, w krótkich, niepowtarzalnych seriach. Marka wywodząca się z Krakowa.
  Rok założenia: 2012
 • BeSmart

  beSmart to dzieło rodzinnego duetu - Gosi i Marty, które oprócz pasji do projektowania łączy wyjątkowa relacja teściowa-synowa. Produkty beSmart wyróżnia wysoka jakość wykonania, komfort noszenia oraz uniwersalność – są doskonałe na wiele okazji. Marka wywodząca się z Warszawy.

  A zatem – beSmart or not to be? Wybór należy do ciebie.

  Rok założenia: 2014

 • Biżu Fiu Fiu

  Ultra lekka biżuteria z pianki. Efekt nieustannych poszukiwań nowych wzorów i materiałów. Młoda marka wywodząca się z Wrocławia.

 • BODYMAPS

  Tworzymy stroje kąpielowe, by celebrować to, co jest nam bliskie latem: morza, jeziora i baseny.
  Wykonane z wysokiej jakości dzianin produkowanych w północnych Włoszech oraz Polsce i odszywane w niewielkiej szwalni w województwie łódzkim. Sama marka wywodzi się z Warszawy.

  Kostiumy Bodymaps są projektowane przez Ewę Stepnowską, absolwentkę pierwszego rocznika Katedry Mody na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ewa rozpoczęła swoją karierę zawodową w Nowym Jorku w studiu projektowym Marca Jacobsa. 

  Rok założenia: 2015

 • Boom Bloom

  Wrocławska marka Boom Bloom to minimalistyczne, ale pomysłowe formy trafiające w gust różnych odbiorców. Zasada jest jedna: to osoba nosząca dane ubranie nadaje im styl – nie odwrotnie. Produkty projektowane są tak, aby można je było nosić na różne sposoby, samodzielnie formować, „układać” zgodnie ze swoimi preferencjami, tak aby pasowały do różnych stylizacji i spajały garderobę. 

  Rok założenia: 2014

 • Brylove

  Wrocławskie Brylove to sklep-brand i największa baza modnych okularów przeciwsłonecznych i zerówek.

  Rok założenia: 2012

 • Bubala

  Łódzka marka BUBALA, stawiamy na kreatywność w projekcie, przyjemne dla ciała tkaniny, unikatowe dodatki, autorskie druki i perfekcyjne wykończenie.

  "Czerpiemy z klasyki, podkreślając kobiecość i uwodząc nutką romantyzmu."