• MARTHU Butterfly mucha gotowa
  • Mucha chaos dreams MARTHU
Mucha chaos dreams MARTHU
Mucha chaos dreams MARTHU

marthu
MARTHU Butterfly mucha gotowa

79,00 zł

Ulubione

Gotowa mucha od MARTHU. Print: Butterfly. 100% bawełny. Wykonano w Polsce. 

Gotowa mucha MARTHU z autorską grafiką Butterfly to alternatywa dla tych, którzy nie lubią wiązać krawatów. Kolorowy nadruk wykonano na 100% bawełnie przy użyciu nowoczesnej metody druku, który nie zmienia struktury tkaniny. Każda mucha posiada wygodne zapięcie na pasku oraz regulację obwodu. Muchy MARTHU pakujemy w specjalny woreczek.

To już ostatnia sztuka z limitowanej serii!


Fu-Ku Tip: 
Stwórz swoją męską stylówkę z kolorową muchą MARTHU, granatowymi, zwężanymi joggerami i taliowaną, casualową koszulą. Możesz dodać stylowe zerówki albo czapkę z daszkiem. I czekaj na efekt, bynajmniej motyla ;) 

------------------------------------
Szczegóły:

Wymiary: 11,5 cm x 6 cm
Obwód: 34 cm - 44 cm (regulowany)
Wzór: autorska grafika
Materiał: bawełna 100%
Wykonano: w Polsce
------------------------------------

Projektant

marthu


Krakowskie marthu to klasyczne muchy oraz ręcznie obszywane poszetki i krawaty. W swojej ofercie mają też skarpetki oraz muchy i kokardy dla kobiet i dzieci. 

Mottem marki jest walk your own way co widać w każdym projekcie. Limitowane serie powistają dla tych, którzy lubią bawić się modą, ale i tych, którzy się na niej nie znają, za to chcą wygląać nieszablonowo.

Marthu inspiruje się street artem i malarstwem, rysunkiem oraz grafiką. Printy i wzory niejednokrotnie powstają we współpracy z artystami np. Nawer, Maggie Piu czy Julia Piekiełko.

Rok założenia: 2012


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »