• MARTHU Cracow mucha gotowa
  • MARTHU Cracow mucha gotowa
MARTHU Cracow mucha gotowa
MARTHU Cracow mucha gotowa

marthu
MARTHU Cracow mucha gotowa

79,00 zł

Ulubione

Gotowa mucha od MARTHU. Autorski print: Cracow. 100% bawełny. Wykonano w Polsce.

Męska kolorowa mucha MARTHU Cracow z autorską grafiką Cracow to świetna alternatywa dla tych, którzy nie wiedzą, jak zawiązać krawat. Kolorowy nadruk wykonano na 100% bawełnie przy użyciu nowoczesnej metody druku, który nie zmienia struktury tkaniny. Każda mucha posiada wygodne zapięcie na pasku oraz regulację obwodu. Muchy MARTHU pakujemy w specjalny woreczek.

To już ostatnia sztuka z limitowanej serii!

Fu-Ku Tip: 
Stwórz swoją miejską stylówkę z kolorową muchą MARTHU, czarnymi, zwężanymi joggerami i wygodną, taliowaną koszulą. Dodaj stylowe zerówki... Tak, teraz jesteś gotów, by podpić miasto nocą!

------------------------------------
Szczegóły:

Wymiary: 11,5 cm x 6 cm
Obwód: 34 cm - 44 cm (regulowany)
Wzór: autorska grafika
Materiał: bawełna 100%
Wykonano: w Polsce
------------------------------------

Projektant

marthu


Krakowskie marthu to klasyczne muchy oraz ręcznie obszywane poszetki i krawaty. W swojej ofercie mają też skarpetki oraz muchy i kokardy dla kobiet i dzieci. 

Mottem marki jest walk your own way co widać w każdym projekcie. Limitowane serie powistają dla tych, którzy lubią bawić się modą, ale i tych, którzy się na niej nie znają, za to chcą wygląać nieszablonowo.

Marthu inspiruje się street artem i malarstwem, rysunkiem oraz grafiką. Printy i wzory niejednokrotnie powstają we współpracy z artystami np. Nawer, Maggie Piu czy Julia Piekiełko.

Rok założenia: 2012


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »