• krawat USA MARTHU
  • krawat USA MARTHU
krawat USA MARTHU
krawat USA MARTHU

marthu
MARTHU USA krawat

139,00 zł

Ulubione

Krawat USA Marthu z motywem flagi Stanów Zjednoczonych Ameryki. Autorska grafika. Długość: 149 cm. Zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Krawat USA od MARTHU z motywem flagi Stanów Zjednoczonych Ameryki to oryginalny dodatek męskich stylizacji. Autorska grafika została zaprojektowana przez zespół MARTHU. Nadruk wykonany został na 100% bawełnie przy użyciu nowoczesnej metody druku, który nie zmienia struktury tkaniny.

Fu-Ku Tip: Krawaty MARTHU cieszą się powodzeniem wśród najlepszych sprawdzonych prezentów dla facetów. Jeśli szukasz prezentu dla syna, męża, brata – właśnie go znalazłaś/eś! ;)

 

------------------------------------
Szczegóły:

Wymiary:
Długość: 149 cm
Szerokość: 6 cm
Wzór: pixele
Materiał: bawełna 100%
Wykonano: w Polsce
------------------------------------

Projektant

marthu


Krakowskie marthu to klasyczne muchy oraz ręcznie obszywane poszetki i krawaty. W swojej ofercie mają też skarpetki oraz muchy i kokardy dla kobiet i dzieci. 

Mottem marki jest walk your own way co widać w każdym projekcie. Limitowane serie powistają dla tych, którzy lubią bawić się modą, ale i tych, którzy się na niej nie znają, za to chcą wygląać nieszablonowo.

Marthu inspiruje się street artem i malarstwem, rysunkiem oraz grafiką. Printy i wzory niejednokrotnie powstają we współpracy z artystami np. Nawer, Maggie Piu czy Julia Piekiełko.

Rok założenia: 2012


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »