Magazyn G'rls ROOM
G'rls Room nr 5

9,00 zł

Ulubione

Magazyn G'rls Room nr 5. Magazyn dla dziewczyn i kobiet. "Oddajemy głos kobietom oraz wszystkim tym, którym równe prawa i tolerancja nie są obce. Wierzymy, że razem możemy zdziałać dużo dobrego."

Magazyn G'rls Room nr 5

Na rozbieg: wodny balet The Clams, który robi akrobacje z wielkimi tamponami, fotografka Zuza Krajewska opowiadająca o fotografowaniu dużych dziewczyn i Domka Spytek z projektem ero.edu. 

Paula Szewczyk porusza kwestię okresowych nierówności ekonomicznych, urlopów menstruacyjnych i opodatkowania środków higienicznych. Na różowych stronach oczywiście seks w czasie okresu, zgodnie z Waszymi sugestiami. Podobnie jak tekst o kubeczku menstruacyjnym. 

Marta Mitek pisze o nieco magicznej stronie miesiączki i naturalnych sposobach na związane z nią dolegliwości, a także o zmianie podejścia do niej. Mamy też OKRESOWY KOMIKS, tekst Karoliny Bednarz o okresie w Japonii czy Aleksandry Reczuch o miesiączkowaniu w Ghanie.

Wymiary: 170x245 mm

Projektant

Magazyn G'rls ROOM


G'rls ROOM to feministyczny magazyn drukowany, który powstał w opraciu o najważniejsze idee i treści związane z seksualnością, solidarnością i siłą kobiet. W jego sercu znajdziecie pozytywne podejście do ciała i zmysłów.

Redakcja oddaje głos kobietom oraz wszystkim tym, którym równe prawa i tolerancja nie są obce.