Sunday is Monday
SUNDAY IS MONDAY plakat Trening czyni mostek

89,00 zł

Ulubione

Plakat SUNDAY IS MONDAY "trening czyni mostek". Wymiar B2 (50x70 cm). Plakat wydrukowany cyfrowo. Autorką ilustracji jest Iza Kaczmarek-Szurek.

Plakat SUNDAY IS MONDAY "trening czyni mostek" zilustrowała Iza Kaczmarek-Szurek (ilustratorka, szefowa i bufetowa w formallina.com, która na co dzień projektuje plakaty, ilustracje, a czasem również nadruki na tkaniny).

Plakat SUNDAY IS MONDAY wydrukowano cyfrowo na wysokiej jakości papierze o gramaturze 180 g. Kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień Twojego monitora.

Fu-Ku Tip: Ten plakat cieszy się powodzeniem zwłaszcza wśród naszych Klientek. Wybierają go dla siebie i na prezent dla przyjaciółki (plakat spełnia funkcje estetyczne i motywujące). 

------------------------------------
Szczegóły:

Rozmiar: B2
Wymiary: 50x70 cm
Materiał: papier o gramaturze 180 g
Wyprodukowano: w Polsce
------------------------------------

Projektant

Sunday is Monday


W ofercie Sunday is Monday znajdziesz plakaty inspirowane zdrowym stylem życia, warsztaty, dodatki, np. biżuterię. Jesteś fanką jogi? To coś dla Ciebie!

Szukasz pomysłu na prezent? Grafiki, plakaty i biżuteria Sunday is Monday powinna Ci się spodobać - to przekaz dobrego jedzenia, dbania o siebie i budowania siły! 


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »