Sunday is Monday
SUNDAY IS MONDAY plakat Witaj w domu!

89,00 zł

Ulubione

Plakat SUNDAY IS MONDAY "witaj w domu!". Wymiar B2 (50x70 cm). Plakat wydrukowany cyfrowo. Autorka ilustracji: Iza Kaczmarek-Szurek.

Plakat SUNDAY IS MONDAY "witaj w domu!" zilustrowała Iza Kaczmarek-Szurek (ilustratorka, szefowa i bufetowa w formallina.com, która na co dzień projektuje plakaty, ilustracje, a czasem również nadruki na tkaniny).

Plakat SUNDAY IS MONDAY wydrukowano cyfrowo na wysokiej jakości papierze o gramaturze 180 g. Kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień Twojego monitora.

Fu-Ku Tip: Plakat "witaj w domu!" to po pierwsze prezent w punkt! dla bliskiej osoby, która wróciła z dalekiej podróży. Po drugie – to prezent w punkt! dla samej/samego siebie, by pamiętać, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. ;)

------------------------------------
Szczegóły:

Rozmiar: B2
Wymiary: 50x70 cm
Materiał: papier o gramaturze 180 g
Wyprodukowano: w Polsce
------------------------------------

Projektant

Sunday is Monday


W ofercie Sunday is Monday znajdziesz plakaty inspirowane zdrowym stylem życia, warsztaty, dodatki, np. biżuterię. Jesteś fanką jogi? To coś dla Ciebie!

Szukasz pomysłu na prezent? Grafiki, plakaty i biżuteria Sunday is Monday powinna Ci się spodobać - to przekaz dobrego jedzenia, dbania o siebie i budowania siły! 


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »