Concept Store

Wszystko zaczęło się w 1986 roku. Carlo Petrini wyszedł na ulice z domową pizzą i makaronem, protestując przeciwko otwarciu pierwszego w Rzymie McDonalds’a. To dało początek ruchom slow food, slow life i… slow fashion. W myśl tej idei w 2011 roku otworzyliśmy Fu-Ku Concept Store, jeden z pierwszych concept storów w Polsce.

W Fu-Ku od 7 lat promujemy polską modę i design. Kupisz u nas ubrania, biżuterię, torebki oraz dodatki do domu. Wszystko to wykonane zgodnie z ideą slow fashion, bo w Fu-Ku stawiamy na polskie projekty i ich wysoką jakość.

Fu Ku Concept Store

Polscy Projektanci

Polska moda fair trade. Sprawdzamy metki, stawiamy na lokalne szwalnie i dłonie doświadczonej krawcowej oraz przemyślane, autorskie projekty. Polscy projektanci to u nas nie tylko unikatowe ubrania, ale przede wszystkim moda casual i ta na specjalne okazje. Dzięki temu zakupy w Fu-Ku są mądre, świadome i odpowiedzialne.

W Fu-Ku znajdziesz polskie marki, m. in. RISK made in warsaw, The Odder Side, KOPI i Lauke.

Slow fashion – fast shopping! Fu-Ku.pl dociera do tych, którzy nie mogą dotrzeć do Fu-Ku Concept Store we Wrocławiu.

Fashion Truck

Pierwszy polski fashion truck z autorską modą. W 2016 r. wyjechaliśmy poza Wrocław by promować świadome zakupy w innych miastach. Fu-Ku Fashion Truck to butik na 4 kołach oraz przestrzeń spotkań, chilloutu i rozmów o slow fashion.

Parkujemy na muzycznych festiwalach (m.in. Co Jest Grane24 Festival i Kraków Live Festival) i targach mody.

Zgarnij nas też na przyjęcie urodzinowe i firmową imprezę.

Fu-Ku Fashion Truck działa jak tradycyjny sklep – możesz do niego wejść i wybrać rzeczy do przymierzenia (wewnątrz znajduje się wygodna przymierzalnia).

Fashion Truck

Personal Shopping

Zakupy ze stylistką, analiza kolorystyczna i przegląd Twojej szafy to podstawowe usługi Fu-Ku Personal Shopper. Nie wiesz, jak się ubrać na konkretną okazję? Pomożemy Ci!

Z Fu-Ku przejdziesz kompletną metamorfozę, łącznie z nauką makijażu i zmianą fryzury. A wszystko uwiecznimy na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Rozwiążemy Twoje problemy związane z codziennym wizerunkiem.


Pokażemy Ci, że dobrze wyglądasz. Już teraz!