• Animal Kingdom złocona broszka Burak
  • Animal Kingdom złocona broszka Burak
  • Animal Kingdom złocona broszka Burak
  • Animal Kingdom złocona broszka mak
Animal Kingdom złocona broszka mak
Animal Kingdom złocona broszka mak

Animal Kingdom
Burak broszka złocona

129,00 zł

Chwilowo niedostępny! Zadzwoń +48 795 278 839

Ulubione

Broszka złocona Burak z limitowanej kolekcji: Roślinne Porady x Animal Kingdom. Zaprojektowana i wykonana w Polsce. Pakowana w limitowany zielony woreczek ze stemplem.

Złocona broszka w kształcie buraka to limitowana biżuteria zaprojektowana przez Roślinne Porady i Animal Kingdom. Broszka Burak pochodzi z kolekcji roślinnych broszek wykonanych na wzór polskich jadalnych kwiatów i popularnych warzyw.

Biżuteria zaprojektowana i wykonana została w całości z polerowanego mosiądzu pokrytego 24-karatowym złotem. Każda broszka z kolekcji Roślinne Porady x Animal Kingdom pakowana jest w specjalny zielony woreczek ze stemplem. W woreczku znajduje się również minipocztówka z opisem rośliny, numerowany certyfikat autentyczności oraz koperta z nasionami.

Fu-Ku Tip: Burak zawiera mnóstwo witamin i poprawia stan naszej skóry. Ostatnio na straganach znaleźć można również żółte i... białe odmiany buraka! Musisz koniecznie spróbować! ;) 


------------------------------------
Szczegóły:

Wymiary:
Wysokość broszki: ok. 42 mm
Kolor: złoty
Materiał: mosiądz pokryty 24-karatowym złotem
Wykonano: w Polsce
------------------------------------

Projektant

Animal Kingdom


Animal Kingdom to polska marka założona w 2001 roku w Łodzi.
Wyróżnia ją nowoczesna, stylowa biżuteria ze zwierzęcymi i roślinnymi motywami. Biżuteria wykonana ręcznie. Dodatki, które projektantki używają w swoich kolekcjach, to specjalnie wyselekcjonowane kamienie szlachetne, szklane koraliki oraz metalowe bezniklowe elementy.

Animal Kingdom zachwyca i zaskakuje swoimi projektami w każdym sezonie! :)


Produkty powiązane

Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »