• Pin leaves gold KOPI
  • Pin leaves gold KOPI
Pin leaves gold KOPI
Pin leaves gold KOPI

KOPI
KOPI pin Leaves – gold

99,00 zł

Ulubione

Duży pin KOPI w kształcie liścia. Kolor złoty. Wykonany z mosiądzu. Nie ściera się. Autorski projekt. Wykonany w Polsce.

Duży pin KOPI o nieregularnych kształtach na wzór liścia wykonano z mosiądzu. Nie ściera się i nie zmienia koloru na srebrny. Metal ten jednak może ciemnieć (co jest naturalnym procesem, przez tlen i wilgoć), dlatego polecamy polerować go produktami przeznaczonymi do czyszczenia biżuterii, by zachował swój oryginalny kolor.

Fu-Ku Tip: Duży pin KOPI pasuje do elganckich, klasycznych stylizacji i do nowoczesnych, geometrycznych. Warto podkreślić broszkę i nie zakładać naszyjnika, a np. pierścionki i/lub pojedynczy kolczyk.

------------------------------------
Szczegóły:

Kolor: złoty
Materiał: mosiądz
Wykonano: w Polsce
------------------------------------

Projektant

KOPI


KOPI to autorska, nowoczesna biżuteria inspirowana sztuką i naturą oraz stylem vintage. Projektantka, Natalia Kopiszka, wciąż udoskonala swoje projekty, poszerzając ofertę marki m.in. o akcesoria do włosów oraz inne dodatki (np. apaszki).

Obok biżuterii KOPI nie przejdziesz obojętnie: to bowiem zaskakujące form oraz materiały, które w całości tworzą wyjątkowe projekty.


Promocje

Zobacz wszystkie Promocje »