Lista produktów producenta: YPSILON

Ypsilon to przezroczyste torebki, portfele i notesy dla odważnych kobiet, które nie boją się pokazać światu tego, co myślą i noszą. Błyszczący brokat i kolorowe piórka to sztandarowe ozdoby produktów Ypsilon. 

Transparentne torebki tworzone są od 2014 roku we Wrocławiu.

Przeroczystość to nowoczesność, nutka ekshibicjonizmu, którą ma w sobie każdy człowiek i nie mam na myśli wyłącznie "social animal", ale naturalne potrzeby człowieka do pozostania jednostką wyjątkową. Przeroczystość to praktyczność - w zależności co nosisz wewnątrz masz pole do popisu, by ciągle Tworzyć nową torebkę i za każdym razem inną. Ypsilon to torebki na milion sposobów. Torebka to Kobieta. Kobieta zmienną jest.

5 of 5
 • 267,38 zł

  Portfel z przegródkami wykonany z vinylu. Gdybyś przypadkiem chciała ukryć przed sprzedawcą w sklepie, że masz drobne monety - to się nie uda ;)  W przezroczystym portfelu bardzo łatwo wszystko znajdziesz!

  267,38 zł
 • 169,34 zł

  Torebka YPSILON do zadań specjalnych - mimo, że jest przezroczysta, nie przejdziesz w niej niezauważona! Pokaż swoje wnętrze i swój charakter!

  169,34 zł
 • 44,56 zł

  Zawsze szukasz długopisu w torebce? I nigdy nie możesz go znaleźć? Koniec z tym! Transparentny piórki YPSILON dopasuje się do każdego stylu. I pozwoli ci zapanować nad szukającymi wolności długopisami ;)

  44,56 zł
 • 209,45 zł

  Pokaż kotku, co masz w środku! W tej torebce YPSILON nic się nie ukryje przed przechodniami! Listonoszka #airbag sprawdzi się na festiwalu muzycznym latem, ale noś ją też zimą do kolorowego sztucznego futerka!

  209,45 zł
 • 112,30 zł

  Klasyczna transparentna kopertówka na długim pasku marki YPSILON. Wykonana jest winylu. Pozwól sobie na małe szaleństwo w swojej szafie!

  112,30 zł
5 of 5