Lista produktów producenta: Zięba

Zięba to minimalistyczna biżuteria wrocławskiej artystki Katarzyny Zięby - jubilerki z kilkunastoletnim doświadczeniem. Proste geometryczne formy to jej znak rozpoznawczy. Taka biżuteria skradnie serca fankom klasyki w świeżym, bardzo stylowym wydaniu!

Projektantka oferuje też biżuterię na zamówienie! Można ją wykonać wspólnie z nią w jej pracowni.

5 of 5
 • 90,00 zł

  Kolczyki kwadraty polskiej marki Zięba - dla osób, które cenią sobie oryginalne projekty polskich projektantów!

  90,00 zł
 • 90,00 zł

  Srebrne kolczyki o okrągłej, nieregularnej formie. Wykonane zostały własnoręcznie przez projektantkę w jej pracowni jubilerskiej we Wrocławiu. 

  90,00 zł
 • 300,00 zł

  Minimalistyczne, geometryczne pierścionki Zięba sprawdzą się w każdej sytuacji! Dzięki prostej formie pasują do wielu stylizacji. Są ruchome - jeśli więc musisz mieć coś oryginalnego - to wybór dla Ciebie!

  300,00 zł
 • 140,00 zł

  Kolczyki w minimalistycznej formie lekko odbijają światło. Wprawiają się w subtelny ruch z każdym twoim krokiem! Wykonane zostały własnoręcznie ze srebra próby 925. Kolczyki mocowane są za pomocą srebrnych sztyftów z zatyczką. 

  140,00 zł
 • 110,00 zł

  Lekkie i bardzo wygodne kolczyki, dzięki nowoczesnej formie idealnie dopełniają codzienny strój. Kolczyki delikatnie poruszają się w uchu, subtelnie odbjając światło. Wykonane zostały własnoręcznie ze srebra próby 925. Kolczyki mocowane są za pomocą srebrnych sztyftów z zatyczką. 

  110,00 zł
5 of 5